Publikohet “Lule e borës” nga Genc Prelvukaj - Bota Sot
Publikohet “Lule e borës” nga Genc Prelvukaj

Mediale Vip

Publikohet “Lule e borës” nga Genc Prelvukaj

Më: 20 mars 2019 Në ora: 15:02
Genc Prelvukaj

Genc Prelvukaj ka publikuar projektin e tij më të ri.

Kënga quhet “Lule e borës” dhe është e shoqëruar me videoklip.

Për muzikën dhe tekstin është përkujdesur Genci, ndërkaq në kitarë Astrit Stafa, dhe violinë Taulant Rruci.

Klipi është xhiruar në qytetin e Shkodrës dhe Parkun Kombëtar të Divjakës të cilin artisti ua ka rekomanduar ta vizitoni.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...