Tayna e quan vetën peshk të madh - Bota Sot
Tayna e quan vetën peshk të madh

Mediale Vip

Tayna e quan vetën peshk të madh

Më: 20 mars 2019 Në ora: 15:52
Doruntina Shala

Tayna akoma është në pushime dhe po argëtohet pafund.

Reperja nga Prizreni, Doruntina Shala si destinacion të pushimeve ka zgjedhur Tajlandën.

E sot, në InstaStory ka publikuar një video me një numër të madh peshqish teksa thotë se po e ndjekin atë.

“Pe njekin peshkun e madh dmth”, është mbishkrimi që ia ka vënë videos.

Tayna është duke e shijuar suksesin e këngës së fundit “Kce”, ku ka përfshirë edhe frazën e famshme “A ban me fol”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...