Reperi i njohur rrëfen situatën e pakëndshme me Era Istrefin - Bota Sot
Reperi i njohur rrëfen situatën e pakëndshme me Era Istrefin

Mediale Vip

Reperi i njohur rrëfen situatën e pakëndshme me Era Istrefin

Më: 20 mars 2019 Në ora: 17:35
Era Istrefi

Reperi i njohur, Gent Fatali, ka qenë i ftuar mëngjesin e sotëm në emisionin “Wake Up”, ku gjatë intervistës ka folur për marrëdhënien e tij me këngëtaren Era Istrefi.

Kënga e Erës “Shumë pis” që e ka kënduar së bashku me reperin, Ledri Vula, fillimisht ishte menduar Gentin. Megjithatë për disa arsye këngëtari nuk bashkëpunoi me Erën në klip.

Lidhur me këtë, Genti pranoi se kishte patur hatërmbetje me këngëtaren.

Ai rrëfeu se megjithëse ishte mërzitur keq me të, tashmë këtë histori ia kishte lënë të shkuarës dhe i kishte rregulluar marrëdhëniet me këngëtaren.

“Tani nuk e kam të hidhur por në fillim kam pasur hatërmbetje. Ka qenë ashtu situata, janë bërë gjërat që të shkojnë në atë drejtim, por tashmë jam shumë në rregull me Erën. Çojmë ndonjë mesazh në Messenger. Unë i gëzohem suksesit të saj”, rrëfeu Genti para kamerës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...