Kristoff St.John ishte në një spital të shëndetit mendor para vdekjes - Bota Sot
Kristoff St.John ishte në një spital të shëndetit mendor para vdekjes

Mediale Vip

Kristoff St.John ishte në një spital të shëndetit mendor para vdekjes

Më: 20 mars 2019 Në ora: 18:29
Kristoff St.John

Kristoff St.John thuhet se ishte në një spital të shëndetit mendor për 72 orë disa ditë para se të vdiste.

Autopsia e tij e marrë nga Page Six, thotë se aktori doli nga spitali i shëndetit mendor më 1 shkurt 2019, pas qëndrimit 72 orësh, për shkak të përdorimit të alkoolit, çrregullime bipolare dhe ide për vetëvrasje.

St.John vdiq nga një sëmundje në zemër e ndërlidhur me abuzimin me alkoolin.

Aktori u shpall i vdekur në vendin e ngjarjes më 4 shkurt pasi miqtë e tij e thirrën policinë në shtëpinë e tij. Ai ishte 52-vjeçar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...