Johnny Depp lëndohet gjatë xhirimeve të filmit në Mal të Zi - Bota Sot
Johnny Depp lëndohet gjatë xhirimeve të filmit në Mal të Zi

Mediale Vip

Johnny Depp lëndohet gjatë xhirimeve të filmit në Mal të Zi

Më: 20 mars 2019 Në ora: 18:47
Johnny Depp

Aktori Johnny Depp aktualisht ndodhet për xhirime në Mal të Zi për filmin e tij më të ri “Minamata”.

Mediat malazeze shkruajnë se aktori i njohur gjatë xhirimeve ka pësuar një lëndim serioz për shkak të të cilit është dërguar në spital.

Depp ka pësuar më së shumti lëndime në qafë, por nuk është bërë e ditur gjendja e tij aktuale shëndetësore, apo detaje të tjera rreth rastit.

Pas ardhjes në Mal të Zi, Depp është vendosur në një hotel luksoz në Tivat dhe i gjithë kompleksi ruhet nga sigurimi i aktorit, derisa për ushqimin përkujdeset kuzhinieri i tij personal.

“Depp ka menynë e vet dhe për nevojat e tij ka ardhur një anije speciale”, tregon një burim mirë i informuar pranë aktorit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...