Mes Gashit dhe Ledrit, ja cilin zgjedh këngëtarja e njohur kosovare - Bota Sot
Mes Gashit dhe Ledrit, ja cilin zgjedh këngëtarja e njohur kosovare

Mediale Vip

Mes Gashit dhe Ledrit, ja cilin zgjedh këngëtarja e njohur kosovare

Më: 20 mars 2019 Në ora: 19:24
Diona Fona, Ledri dhe Gashi

Këngëtarja bukuroshe nga Kosova, Diona Fona, ishte e ftuara e Bieta Sulos në “Ftesë në Pesë”, për të promovuar videoklipin e saj më të ri “E ke dit”.

Në fakt, ky është projekti i shtatë muzikor që këngëtarja 20 vjeçare ka publikuar brenda një kohe relativisht të shkurtër.

Diona pranoi se është duke punuar intensivisht që të vazhdojë më të njëjtat ritme, edhe pse dëshiron shumë që së shpejti të vijë me një bashkëpunim.
Teksa në ekran iu desh të zgjidhte mes dy reperave të njohur si Gashi dhe Ledri, zgjedhja e saj ishte ky i fundit.

Sipas Dionës, Ledri e ka më të lehtë të përshtatet me stile të ndryshme, ndaj bashkëpunimi me të me siguri do rezultonte mjaft i suksesshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...