Ndahen Emma Roberts dhe Evan Peters - Bota Sot
Ndahen Emma Roberts dhe Evan Peters

Mediale Vip

Ndahen Emma Roberts dhe Evan Peters

Më: 20 mars 2019 Në ora: 19:39
Emma Roberts dhe Evan Peters

Aktorja e famshme, Emma Roberts, është ndarë nga i dashuri i saj, Evan Peters.

Teen Vogue raporton se çifti i famshëm janë ndarë me njëri-tjetrin pas ceremonisë së Oscar të 2018-së.

Një burim për US Weekly tha se Emma ka filluar të takohet me aktorin Garret Hedlund.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...