Ndarja me Vis Bajraktarin, Lori Hoxha bën deklaratën e fortë - Bota Sot
Ndarja me Vis Bajraktarin, Lori Hoxha bën deklaratën e fortë

Mediale Vip

Ndarja me Vis Bajraktarin, Lori Hoxha bën deklaratën e fortë

Më: 20 mars 2019 Në ora: 20:04
Vis Bajraktari, Lori Hoxha

Duket se Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari e kanë pak të pamundur të ndahen me njëri tjëtrin pasi ata duhen shumë.

Por kjo nuk do të thotë se gjërat nuk kanë ndryshuar.

Pas gjithë fjalëve, Lori ka bërë deklaratën e papritur në rrjete sociale, duke lënë të kuptohet se gjërat për të nuk janë më njësoj.

"Akoma e dua, por e doja më shumë."- shkruan Lori krahas postimin ku ka publikuar dy selfiet e saj, pa e sqaruar më tej deklaratën e fortë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...