Anëtarja më e re e familjes mbretërore do të jetë princeshë - Bota Sot
Anëtarja më e re e familjes mbretërore do të jetë princeshë

Mediale Vip

Anëtarja më e re e familjes mbretërore do të jetë princeshë

Më: 21 mars 2019 Në ora: 11:15
Meghan, 37 vjeçe dhe Princ Harry, 34 vjeç

Një parashikues ka zbuluar se foshnja që do bëjë prindër Dukën dhe Dukeshën e Sussexit është një vajzë.

Meghan, 37 vjeçe dhe Princ Harry, 34 vjeç do të presin fëmijën e tyre të parë në muajin Prill. Ka patur shumë spekulime për gjininë e foshnjës, por nuk ka patur asnjëherë reagim nga Pallati Mbretëror.

Betfair ka zbuluar se do bëhen prindër të një vajze. “Bazuar në një bast të rëndësishëm këtë pasdite, shanset më të mëdha janë që foshnja e familjes mbretërore është vajzë”, tha zëdhënësja e Betfair, Katie Baylis.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...