Ermali feston 37-vjetorin: Urimi i Amit na emocionoi - Bota Sot
Ermali feston 37-vjetorin: Urimi i Amit na emocionoi

Mediale Vip

Ermali feston 37-vjetorin: Urimi i Amit na emocionoi

Më: 21 mars 2019 Në ora: 11:30
Ami dhe Ermal Mamaqi

Ermal Mamaqi feston sot ditëlindjen e tij të 37-të, e në një mori urimesh e mesazhesh që moderatori ka marrë në ditën e tij të shënuar, me siguri më i veçanti e kuptimploti ka qenë ai i bashkëshortes Amit.

Partnerja e jetës dhe e biznesit ka zgjedhur ta urojë publikisht Ermalin përmes një foto të çiftit, shoqëruar me disa fjalë të ndjera.

“Çdo vit që ikën më shumë të dua. Sa shumë gjëra kemi ndërtuar dhe kaluar bashkë dhe sa të tjera na presin”; ka shkruar Ami
Gëzuar Ermal!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...