Ja nga e ka trashëguar bukurinë! Kjo është mamaja e Nevina Shtyllës - Bota Sot
Ja nga e ka trashëguar bukurinë! Kjo është mamaja e Nevina Shtyllës

Mediale Vip

Ja nga e ka trashëguar bukurinë! Kjo është mamaja e Nevina Shtyllës

Më: 21 mars 2019 Në ora: 12:40
Nevina Shtylla

Prezantuesja Nevina Shtylla njihet si një ndër figurat më simpatike të ekranit shqiptar. Por falë një pyetjeje të një ndjekësi në Instagram se “Sa shumë e do mamanë”, kemi mundur të kuptojmë se nga e paska trashëguar bukurinë prezantuesja e njohur.

“Disa gjëra në jetë nuk kanë njësi matëse!”, është përgjigjur Nevila pyetjes duke e shoqëruar me një foto të së ëmës.

Përpos rëndësisë së përgjigjes së dhënë, na duhet ta pranojmë se ne na mbetën syte të imazhi i zonjës Shtylla. Një zonjë e bukur dhe elegante që sapo na vërtetoi shprehjen “Më e mirë e ëma se e bija”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...