“31 është thjesht një numër”, Dj Sardi zbulon me rastin e ditëlindjes sesi ka qenë fëmijë - Bota Sot
“31 është thjesht një numër”, Dj Sardi zbulon me rastin e ditëlindjes sesi ka qenë fëmijë

Mediale Vip

“31 është thjesht një numër”, Dj Sardi zbulon me rastin e ditëlindjes sesi ka qenë fëmijë

Më: 21 mars 2019 Në ora: 12:51
Dj Sardi

Dj Sardi është një ndër deejay-t më të njohuri dhe të preferuar në Shqipëri. Ai është gjithashtu edhe ndër më të ndjekurit në rrjetin social “Instagram”, ku është mjaft aktiv.

Së fundmi, Sardi ka zbuluar se ka mbushur 31 vjeç. Në llogarinë e tij në “Instagram”, ai ka publikuar një fotografi shumë të vjetër të tijën, ku ka qenë fëmijë.

“31. Është thjesht një numër”, shkruan Sardi krahas postimit, ku ka marrë me qindra urime me rastin e ditëlindjes.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...