Arbenita publikon video duke u puthur me Feron, mos e humbisni këtë moment - Bota Sot
Arbenita publikon video duke u puthur me Feron, mos e humbisni këtë moment

Mediale Vip

Arbenita publikon video duke u puthur me Feron, mos e humbisni këtë moment

Më: 21 mars 2019 Në ora: 13:27
Fero dhe Arbenita

Fero dhe Arbenita janë kthyer në një nga emrat më të komentuar në media.

Reperi nga Gjilani, Fero duket se po e shijon pafund lidhjen me bukuroshen, Arbenita Ismajli.

Meqë janë aktiv në rrjetet më të frekuentuara sociale, dyshja ndajnë imazhe dhe video të ndryshme me ndjekësit.

E ajo që së fundmi tërhoqi vëmendje është video e Feros dhe Arbenitës gjersa shkëmbejnë puthje me njëri-tjetrin.

Siç shihet çifti janë në pushime dhe tashmë po vërehet se po kalojnë kohë të mrekullueshme së bashku.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...