Engjëllore dhe me gjoks të madh! Kejvina Kthella provokon sërish rrjetin - Bota Sot
Engjëllore dhe me gjoks të madh! Kejvina Kthella provokon sërish rrjetin

Mediale Vip

Engjëllore dhe me gjoks të madh! Kejvina Kthella provokon sërish rrjetin

Më: 21 mars 2019 Në ora: 14:10
Kejvina Kthella

U largu nga  emisioni ‘Xing’ për t’i dhënë vetes një mundësi më të mirë në Itali. Bukuroshja shqiptare ndërkohë po vazhdon të pozojë si modele dhe nga ato më provokueset.

Këtë herë ajo ka pozuar me pamjen e saj të ëmbël dhe sensuale por pa anashkaluar ekspozimin e gjoksit bombastik. Një aset ky për të cilin bukuroshja gjithmonë është komentuar pasi e ekspozon me ‘krenari’.

 Brenda pak minutash ajo ja ka dalë të marrë një numër të konsiderueshëm pëlqimesh dhe komente që e duartrokasin për pamjen e saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...