Detaji që pak veta e dinë nga kënga 'Harrova' e Tunës dhe Armendit - Bota Sot
Detaji që pak veta e dinë nga kënga 'Harrova' e Tunës dhe Armendit

Mediale Vip

Detaji që pak veta e dinë nga kënga 'Harrova' e Tunës dhe Armendit

Më: 21 mars 2019 Në ora: 16:52
Tuna dhe Armend Rexhepagiqi

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Tuna publikoi së fundmi albumin e saj më të ri ‘Fortuna’ që përmban 7 këngë të cilat u pëlqyen shumë nga publiku.

Por ajo që tërhoqi më shumë vëmëndje ishte bashkëpunimi më këngëtarin shumë të njohur dhe dashur për publikun shqiptar Armend  Rexhepagiq.

Rexhepagiq u kthye në skenë pas një mungese të gjatë dhe erdhi në bashkëpunim më Tunën me këngën ‘Harrova’, këngë e cila sapo u publikua mori mijëra klikime në Youtube.

Por shumë pak e dinë se është kënga një ripërpunim i një kënge të vjetër të Rexhepagiq.

“Harrova” ka qenë pjesë e një prej albumeve të Armendit “Tragjikomedia” dhe që në atë kohë është pëlqyer shumë nga publiku. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...