‘Taramelja’ që 'çmendi' rrjetin. Alketa i bën premtimin më të bukur para mijëra njërëzve - Bota Sot
‘Taramelja’ që 'çmendi' rrjetin. Alketa i bën premtimin më të bukur para mijëra njërëzve

Mediale Vip

‘Taramelja’ që 'çmendi' rrjetin. Alketa i bën premtimin më të bukur para mijëra njërëzve

Më: 21 mars 2019 Në ora: 17:11
Alketa Vejsiu dhe Xheison Bafti

Xheison Bafti është kthyer në vogëlushin më të komentuar dhe ka marrë pseudonimim ‘Taramelja’ për shkak të mso shqiptimit të shkronjës K.

Ditën e djeshme Alketa ka vendosur të postoj një video nga puntatat e fundit e ‘Piter Pan’ ku shfaqet Xheison.

‘E di që keni merak ta dëgjoni pak Xheision( vajti 60.000k). Ka vipa që kanë punuar gjithë jetën por 60 mijë zemra në 4 javë s’kanë mundur ti pushtojnë dot’ shkruan Alketa në përshkrimin e videos.

 

Mes komenteve të shumta ka rënë në sy ai i një ndjekësi i cili i shkruan Alketës:

'I nxirrni këto fëmijë vetëm për like.Turp t’ju vij.’

Image

“I nxjerrim sepse Xheisionit kam vendosur ti rregullojë jetën.Dhe do ta bëj! Kuptovë o Tote e Mencur’ i përgjigjët Alketa.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...