Naomi Campbell me këtë foto ‘përul’ familjen Kardashian përgjithmonë - Bota Sot
Naomi Campbell me këtë foto ‘përul’ familjen Kardashian përgjithmonë

Mediale Vip

Naomi Campbell me këtë foto ‘përul’ familjen Kardashian përgjithmonë

Më: 21 mars 2019 Në ora: 19:29
Naomi Campbell

Kohët e fundit, në qarqet e modës, është ngritur stuhi e vërtetë kur u zbulua se Kim Kardashian portretizon stilin e Naomi Campbell në vitet '90.

Por rezulton se nuk këtë nuk e bën vetëm Kim, por edhe motra e saj më e vogël Kaylie Jenner.

Në fakt, modeli i famshëm nuk priste që dikush tjetër të "sfidonte" Jenner për kopjimin, por ajo e bëri atë vetë.

Kaylie në Instagram postoi një foto në të cilën pozon në kostum gri dhe taka të gjata, por sigurisht detaji kryesor ishin gjerdani dhe syzet e diellit.

Por, shumë shpejt u zbulua se kjo nuk ishte tepër imagjinuese dhe origjinale.

Në fakt, aksesori qendror ishte kopjuar nga Naomi. Vetëm disa orë pas publikimit të tij, Naomi në Instagram postoi foton e saj të para 24 vjetësh ku ajo mban absolutisht të njëjtat syze dhe një gjerdan si tani Jenner.

Krahas fotos ajo shkruan "Mood" ...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...