Rita Ora sjell pamje duke dridhur të pasmet, ‘çmend’ fansat - Bota Sot
Rita Ora sjell pamje duke dridhur të pasmet, ‘çmend’ fansat

Mediale Vip

Rita Ora sjell pamje duke dridhur të pasmet, ‘çmend’ fansat

Më: 21 mars 2019 Në ora: 20:23
Rita Ora

E fundit këngë e publikuar nga Rita Ora është "R.I.P".

Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora para pak ditëve solli bashkëpunimin me Sofia Reyes dhe Anitta.

Ky projekt i tri artisteve u prit tejet mirë nga publiku dhe deri më tani ka mbledhur mbi 14 milionë klikime në YouTube.

Këngëtarja shqiptare po ashtu për vajzat u shpreh se është kënaqësi të punosh me to dhe janë mjaft inspiruese.

Dhe tani, Rita ka publikuar një video në Instagram teksa shfaqet duke i dridhur të pasmet para pasqyrës.

Kjo shihet edhe më poshtë, shikojeni.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...