Kylie Jenner ndahet nga Travis Scott? Reperi tregon të vërtetën - Bota Sot
Kylie Jenner ndahet nga Travis Scott? Reperi tregon të vërtetën

Mediale Vip

Kylie Jenner ndahet nga Travis Scott? Reperi tregon të vërtetën

Më: 21 mars 2019 Në ora: 20:49
Travis Scott dhe Kylie Jenner

Javë më parë, Travis Scott e tradhtoi modelen seksi, Kylie Jenner.

E pas këtyre thashethemeve, fansat e dyshes filluan të mendojnë se marrëdhënia e tyre ishte duke shkuar drejt fundit.

Por, siç shihet kjo gjë nuk është aspak e vërtetë,

Tashmë një burim thotë për “ETOnline” se çifti po shkon shumë mirë bashkë dhe pavarësisht problemeve të vogla në ditët e fundit, ata kanë hedhur gjithçka pas krahëve.

Në fund të muajit shkurt, TMZ raportoi se, Kylie Jenner kishte akuzuar partnerin e saj Travis Scott se e kishte tradhtuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...