Edona Llalloshi me fjalë të mëdha për këngën e Tunës dhe Armend Regjepagiqit - Bota Sot
Edona Llalloshi me fjalë të mëdha për këngën e Tunës dhe Armend Regjepagiqit

Mediale Vip

Edona Llalloshi me fjalë të mëdha për këngën e Tunës dhe Armend Regjepagiqit

Më: 21 mars 2019 Në ora: 22:09
Edona Llalloshi

Tuna e ka rikthyer në skenë këngëtarin, Armend Regjepagiqi.

Këngëtarja shqiptare në mesin e shtatë këngëve ka realizuar edhe një duet me Armend Regjepagiqin “Harrova”.

E për këtë këngë, Edona Llalloshi ka thënë disa fjalq teksa i komplimenton dy artistët e mëdhenj shqiptarë.

“Nostalgji perlë e muzikës shqiptare, ju lumtë”, ka shkruar Llalloshi krahas videos së publikuar në InstaStory.

Nga ana tjetër, Edona po vazhdon të jetë aktive me projekte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...