Morena Taraku bën dedikimin special për të atin - Bota Sot
Morena Taraku bën dedikimin special për të atin

Mediale Vip

Morena Taraku bën dedikimin special për të atin

Më: 22 mars 2019 Në ora: 00:26
Morena Taraku

Morena Taraku ka bërë një urim të veçantë për babain e saj.

Këngëtarja dhe modelja shqiptare ka hedhur një imazh në InstaStory teksa thotë disa fjalë për të atin.

“Çdokush mund të bëhet baba, por është më i veçantë dhe për këtë të quaj baba, sepse je i veçantë për mua”, ka shkruar Taraku.

Image

Kujtojmë që Morena jeton vetëm me të atin pasi nënën e ka humbur prej vitesh, madje i ka dedikuar asaj edhe një këngë të titulluar “Lule”.

Taraku ka paralajmëruar fansat e saj se do të jetë pjesë e një seriali turk por nuk e kemi parë akoma.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...