Aktorja i nxjerr "të palarat" Khloe Kardashian - Bota Sot
Aktorja i nxjerr "të palarat" Khloe Kardashian

Mediale Vip

Aktorja i nxjerr "të palarat" Khloe Kardashian

Më: 22 mars 2019 Në ora: 07:08
Jameela Jamil, Khloe Kardashian

Jameela Jamil ka reaguar ndaj Khloe Kardashian, e cila promovon vazhdimisht produkte për humbjen e peshës.

Aktorja e quajti “të papërgjegjshme” kur tregonte se vaktet duhen zëvendësuar me një pije.

33-vjeçarja i bëri një koment në fotografi, ku i thoshte: "Nëse je tepër e papërgjegjshme për: a) të tregosh faktin se ke një trajner personal, dietist, kuzhinier të mundshëm dhe kirurg për të arritur estetikën tënde sesa këtë produkt laksativ ...”.

Kështu Jameela kërkoi të jepte një mesazh për ndjekësit që frymëzohen nga fotografitë në rrjete sociale. Sipas saj, të gjithë kanë një ekip të madh, të cilët kujdesen edhe për detajet më të vogla.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...