Ermali mbulon Amin me puthje, se çfarë është lumturia për moderatorin, e tregon videoja!!! - Bota Sot
Ermali mbulon Amin me puthje, se çfarë është lumturia për moderatorin, e tregon videoja!!!

Mediale Vip

Ermali mbulon Amin me puthje, se çfarë është lumturia për moderatorin, e tregon videoja!!!

Më: 22 mars 2019 Në ora: 07:15
Ermali mbulon Amin me puthje

"Jam i lumtur… Në jetë, kam kuptuar se më e rëndësishme se të kërkosh gjërat që do, është të vlerësosh ato që ke. Jam falenderues për çdo minutë të jetës time. Faleminderit për urimet tuaja dhe faleminderit që më lejoni të jem pranë jush nëpërmjet vëmëndjes që më jepni.  Ju dua!!!"

Me këtë mesazh në Instagram dhe videon që e tregon duke e mbuluar të shoqen, Amarda Toska me puthje, Ermal Mamaqi i tha të gjitha!!

Duket si një njeri që ka përse të jetë falenderues në jetë!!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...