Pas ndarjes nga aktori i njohur, Rita Ora i rikthehet ish të dashurit - Bota Sot
Pas ndarjes nga aktori i njohur, Rita Ora i rikthehet ish të dashurit

Mediale Vip

Pas ndarjes nga aktori i njohur, Rita Ora i rikthehet ish të dashurit

Më: 22 mars 2019 Në ora: 08:49
Andrew Garfield, Rita Ora

Rita Ora ka rikthyer romancën e saj me ish të dashurin Andrew Watt.

Çifti ishin ndarë para pesë muajsh, më pas për këngëtaren ishte spekuluar se ka nisur një romancë me aktorin e njohur, Andrew Garfield por, Rita dhe muzikanti duket se i kanë dhënë lidhjes së tyre edhe një tjetër shancë.

Një burim për ‘The Sun’ ka thënë se ata nuk kanë dëshiruar që të lënë pas gjithë atë që kishin ndërtuar.

Rita dhe Watt u ndanë në shtator, më vonë ajo u pa në një takim romantik me aktorin e njohur nga filmi ‘Amazing Spiderman’, Andrew Garfield.

Ndryshe, Rita aktualisht po mban turneun e saj botëror në Australi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...