Elvana për ditëlindjen e Ermalit: Urime vllai - Bota Sot
Elvana për ditëlindjen e Ermalit: Urime vllai

Mediale Vip

Elvana për ditëlindjen e Ermalit: Urime vllai

Më: 22 mars 2019 Në ora: 11:06
Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi

Elvana Gjata ka uruar Ermal Mamaqin për ditëlindje.

Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata ka uruar Ermalin për ditëlindje me anë të një video të shkëputur nga filmi “2Gisht Mjaltë”.

“Gezuar ditelindjen vllai @ermalmamaqiofficial. Jam krenare per ty”, ka shkruar Gjata në videon e publikuar në Instagram.

 

Gezuar ditelindjen vllai @ermalmamaqiofficial Jam krenare per ty!

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Ndryshe, Ermali dhe Elvana janë pjesë e filmit “2Gisht Mjaltë”, film ky që do të jetë në të gjitha kinematë shqiptare me 28 mars.

Ndër tjerash, Ermali dje mbushi plot 37 vite jetë me një karrierë të bujshme profesionale. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...