Gjiko blen ‘pajisjet’ për verë, jahtin dhe motor të ujit - Bota Sot
Gjiko blen ‘pajisjet’ për verë, jahtin dhe motor të ujit

Mediale Vip

Gjiko blen ‘pajisjet’ për verë, jahtin dhe motor të ujit

Më: 22 mars 2019 Në ora: 11:16
Gjiko

Gjiko po përgatitet për verë.

Artisti i njohur ka treguar me anë disa postimeve në Instagram se ai ka bërë gati pajisjet për këtë verë.

Gjiko shihet në një port me jahte ndërsa më pas shihet se e ka nxjerrë për lundrim njërin nga ta.

‘Yaht life’, ka shkruar Gjiko në njërën nga videot e postuara.

E më pas ai tregon edhe disa motorë të ujit, të cilët duket të jenë të tij, ndërsa me shaka shkruan se këto i ka vetëm sa për të shkuar në dyqan.

Gjiko së fundi është bërë baba i një djali, ndërsa duket se nuk po e lë pas jetën e luksoze me miqtë e tij.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...