Të gjithë sytë tek Françeska dhe Kejvina në plazh, publikojnë imazhet e ‘nxehta’ - Bota Sot
Të gjithë sytë tek Françeska dhe Kejvina në plazh, publikojnë imazhet e ‘nxehta’

Mediale Vip

Të gjithë sytë tek Françeska dhe Kejvina në plazh, publikojnë imazhet e ‘nxehta’

Më: 22 mars 2019 Në ora: 16:06
Françeska Jaçe dhe Kejvina Kthella

Françeska Jaçe dhe Kejvina Kthella kanë ndarë me ndjekësit disa imazhe atraktive.

Françeska Jaçe dhe Kejvina Kthella kanë realizuar një fotosesion të ri në plazh.

Dy bukuroshet shfaqen në bikini, njëra të bardha e tjetra të zeza, ndërsa në plan të parë kanë linjat trupore.

Kejvina dukej provokuese në një foto, ku provokon me të pasmet, ndërsa Françeska tregoi barkun e sheshtë.

Që të dyja pranuan shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...