Kështu dukej Tayna para se të bëhej e famshme - Bota Sot
Kështu dukej Tayna para se të bëhej e famshme

Mediale Vip

Kështu dukej Tayna para se të bëhej e famshme

Më: 22 mars 2019 Në ora: 16:11
Tayna

Momentalisht është një nga emrat më të lakuar në shtypin mediatik.

Fjala është për reperen nga Prizreni, Doruntina Shala apo siç njihet me emrin artistik Tayna, e cila pothuajse gjithnjë mahnit fansat sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale.

E së fundmi, kanë qarkulluar disa imazhe të Taynës kur ajo ishte më e re dhe para se të bëhej e famshme.

Fotografitë mund t’i shihni më poshtë e si ju duket dhe sa ka ndryshuar artistja shqiptare vlerësojeni vetë.

Doruntina vitin e kaluar bëri debutimin e fuqishëm në skenën tonë muzikore por që akoma po e mban ‘fronin’.

Projekti i fundit që ka lansuar është “Kce”, projekt ky me mbi pesë milionë shikime për pak ditë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...