Pajtohen Kylie dhe Travis? - Bota Sot
Pajtohen Kylie dhe Travis?

Mediale Vip

Pajtohen Kylie dhe Travis?

Më: 22 mars 2019 Në ora: 16:48
Kylie Jenner dhe Travis Scott

Duket që Kylie Jenner dhe Travis Scott janë pajtuar.

Pasi është raportuar se miliarderja më e re në botë e kishte zbuluar se partneri i saj po e tradhtonte, gjërat  mes tyre dukeshin jo mirë. Madje është thënë se Travis e kishte anuluar turneun e tij për t’i sqaruar gjërat me Kylien.

Megjithatë, kjo duket se ka pasur efekt, meqë çifti janë parë së bashku duke darkuar në një nga restorantet e famshme në Los Angeles, ku ishin të shoqëruar edhe nga vajza e tyre Stormi.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...