Gold AG i prekur nga vrasja e 7-vjeçarit në Zvicër - Bota Sot
Gold AG i prekur nga vrasja e 7-vjeçarit në Zvicër

Mediale Vip

Gold AG i prekur nga vrasja e 7-vjeçarit në Zvicër

Më: 22 mars 2019 Në ora: 17:02
Gold AG

Lajmi për vrasjen e një shqiptari 7-vjeçar në Zvicër ka tronditur opinionin.

7-vjeçari ishte duke u kthyer nga shkolla në shtëpi, teksa është vrarë nga një 70-vjeçare.

Gruaja që ia mori jetën atij thuhet se kishte probleme mendore, ndërsa telegrame ngushëllimi kanë ardhë edhe nga krerët e shtetit.

Reperi Gold AG përmes një postimi në Instagram, ka reaguar pas vrasjes së vogëlushit.

“Zoti të mëshiroftë dhe të shpërbleftë me xhennet firdeus”, ka shkruar ai.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...