Anjeza Shahini shëtitet me vajzën, poston imazhin e këndshëm - Bota Sot
Anjeza Shahini shëtitet me vajzën, poston imazhin e këndshëm

Mediale Vip

Anjeza Shahini shëtitet me vajzën, poston imazhin e këndshëm

Më: 22 mars 2019 Në ora: 17:35
Anjeza Shahini shëtitet me vajzën

Anjeza Shahini ka pak ditë që është bërë nënë për herë të parë.

Anjeza Shahini solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzoi Tori.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet bashkë me vajzën, duke shëtitur rrugëve të Anglisë.

Anjeza kishte veshur një palë xhinse dhe një xhaketë, ndërsa vogëlushen e saj po e shëtiste me karrocë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...