Këngëtarja shqiptare reagon pas vrasjes së 7-vjeçarit: Pak janë 100 vite burg për këso vrasëse - Bota Sot
Këngëtarja shqiptare reagon pas vrasjes së 7-vjeçarit: Pak janë 100 vite burg për këso vrasëse

Mediale Vip

Këngëtarja shqiptare reagon pas vrasjes së 7-vjeçarit: Pak janë 100 vite burg për këso vrasëse

Më: 22 mars 2019 Në ora: 20:39
Zanfina Ismaili

Vrasja e një shqiptari 7-vjeçar në Zvicër, ka tronditur opinionin.

Pas lajmit për vrasjen e vogëlushit 7-vjeçar, i cili ishte duke u kthyer nga shkolla, kanë ardhë reagime të shumta.

Djali nga Kosova u vra teksa po kthehej në shtëpi nga shkolla, ndërsa aktin e kreu një 70-vjeçare.

Pas këtij lajmi ka reaguar edhe këngëtarja Zanfina Ismaili, e cila e prekur nga ky rast thotë se 100 vite burg është pak për vrasës të tillë.

“Probleme mendore? Me fmi 7 vjeq?!!! JO, eshte e poshter dhe pa shpirt! Pak jane 100 vite burg per kesi vrases/e femijesh!”, ka shkruar ajo. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...