Ardian Bujupi në lidhje dashurie? Kjo foto ua bëri kokën lëmsh të gjithëve - Bota Sot
Ardian Bujupi në lidhje dashurie? Kjo foto ua bëri kokën lëmsh të gjithëve

Mediale Vip

Ardian Bujupi në lidhje dashurie? Kjo foto ua bëri kokën lëmsh të gjithëve

Më: 22 mars 2019 Në ora: 21:30
Ardian Bujupi

Ardian Bujupi ka postuar një fotografi bashkë me një femër, për të cilën ndjekësit po aludojnë se është e dashura e tij.

Ardian Bujupi është një nga emrat më aktiv të skenës muzikore shqiptare.

Këngëtari së fundi ka postuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet bashkë me një femër, ndërsa fotos ia shtoi edhe një figurë me zemër.

Ai nuk ka preferuar ta zbulojë identitetin e vajzës, me të cilën u fotografua, por ndjekësit aludojnë se është e dashura e tij.

Mbetet të shihet se a do të deklarohet këngëtari rreth statusit të tij aktual dhe të zbulojë kush është vajza në foto me të.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...