Gresa Behlulit i organizojnë festën e beqarisë, publikohen pamjet - Bota Sot
Gresa Behlulit i organizojnë festën e beqarisë, publikohen pamjet

Mediale Vip

Gresa Behlulit i organizojnë festën e beqarisë, publikohen pamjet

Më: 22 mars 2019 Në ora: 23:19
Gresa Behluli

Gresa Behluli po martohet.

Gresa Behluli më 30 mars do të martohet, ndërsa tashmë po finalizon përgatitjet për dasmë.

Këngëtares sonte i kanë organizuar festën e beqarisë, ndërsa në rrjete sociale ka publikuar pamje nga kjo festë.

E veshur me një fustan të bardhë dhe në krahë mbante shiritin me mbishkrimin “Nuse për t’u bërë”, Gresa dukej për mrekulli.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...