Luks i paparë, kaq shumë vlen veshja e vajzës së Mozzik dhe Loredanës - Bota Sot
Luks i paparë, kaq shumë vlen veshja e vajzës së Mozzik dhe Loredanës

Mediale Vip

Luks i paparë, kaq shumë vlen veshja e vajzës së Mozzik dhe Loredanës

Më: 23 mars 2019 Në ora: 07:40
Mozzik dhe Loredana

Mozzik dhe Loredana 4 muaj më parë u bënë për herë të parë prindër të një vajze të cilën e pagëzuan me emrin e veçantë Hana.

Loredana dhe Mozzik e kanë shfaqur kujdesin ndaj vajzës dhe duket se nuk i mungon asgjë.

Veshjet e saj firmato dhe plotë stil kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Image
Image

Së fundmi, Loredana ka publikuar disa foto ku tregon se i ka blerë dy dhurata të bijës.

Në videot dhe fotot e postuara shihen një palë këpucë të vogla dhe një pallto, të dyja të markës luksoze Gucci.

Në një kërkim në google rezulton se këpucët kanë kushtuar 150 euro, ndërsa palltoja rreth 877 euro, pra në total 1027 euro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...