Mihrija hap arkivat, kështu dukej vite më parë - Bota Sot
Mihrija hap arkivat, kështu dukej vite më parë

Mediale Vip

Mihrija hap arkivat, kështu dukej vite më parë

Më: 23 mars 2019 Në ora: 11:41
Mihrie Braha

Mihrie Braha është njëra prej këngëtareve më të  kërkuara për të përformuar në ahengje të ndryshme. Ajo është shumë e dashur për publikun kosovar, dhe është njëra ndër më të komentuarat për dukjen e saj. Këngëtarja 51 vjeçare është e guximshme sa i përket ndryshimit të stilit të flokëve. Këtë na e dëshmojnë më së miri fotografitë nga e kaluara e saj.

E së fundmi, Mihrija si duket i ka hapur arkviat, pasi që në Instagram ka publikuar një fotografi kështu duke u kthyer në kohën kur ishte me flokë shumëngjyrëshe dhe të shkurtëra.

Përveç stilit, në fotografi shihet edhe një stil i veshjes ndryshe i Mihrijes.  Mihrija është e martuar me këngëtarin  e njohur, Naim Abazin tash e sa vite, të cil` së bashku kanë një djalë, i cili quhet Plator. Kujtojmë  se Mihirija tashmë ka hapur edhe një biznes të vetin një dyqan fustanesh solemn, “Mihrije Braha Fashion”, e cila gjatë gjithë kohës kujdeset që në rrjetet sociale t’i prezantoj veshjet e dyqanit të saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...