Kur Afërdita Dreshaj merr rreze dielli, vjen joshëse në bikini - Bota Sot
Kur Afërdita Dreshaj merr rreze dielli, vjen joshëse në bikini

Mediale Vip

Kur Afërdita Dreshaj merr rreze dielli, vjen joshëse në bikini

Më: 23 mars 2019 Në ora: 13:19
Afërdita Dreshaj

Afërdita Dreshaj momentalisht është në Miami.

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Afërdita Dreshaj po kalon kohë mjaft të mirë me motrën e saj në Miami.

E natyrisht se imazhet seksi të Dreshajt nuk mungojnë ndërkohë që merr rreze dielli në këtë vend luksoz.

Afërdita ka hedhur një fotografi në llogarinë e saj, Instagram gjersa shfaqet në një palë bikini të kuqe dhe duket në top-formë.

“Vitamina të detit”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Afërdita u martua me hokeistin çek, Jakub Kindl qershorin e vitit të kaluar. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...