Vjen në jetë vajza e Porsha Williams - Bota Sot
Vjen në jetë vajza e Porsha Williams

Mediale Vip

Vjen në jetë vajza e Porsha Williams

Më: 23 mars 2019 Në ora: 14:05
Porsha Willimas

Porsha Willimas dhe Dennis McKinley janë bërë prindër të një vajze.

“Porsha dhe unë jemi shumë të lumtur dhe të bekuar për t’ju njoftuar se erdhi në jetë vajza jonë”, ka thënë çifti në një deklaratë për People.

“Ne s’mund ta imagjinonim një moment më magjik se ky. Nuk mund t’i falënderojmë të gjithë mjaftueshëm për të qenë pjesë e këtij rrugëtimi tonë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...