Vesa Luma mezi pret të kthehet në Zelandë të Re - Bota Sot
Vesa Luma mezi pret të kthehet në Zelandë të Re

Mediale Vip

Vesa Luma mezi pret të kthehet në Zelandë të Re

Më: 23 mars 2019 Në ora: 15:11
Vesa Luma

E ka shprehur haptazi se mezi pret të shkojë në Zelandën e Re.

Këngëtarja shqiptare, Vesa Luma tregon se ka një dashuri të madhe për Zelandën e Re.

“Përgjithmonë në dashuri me këtë qytet, Zelanda e Re, më mungon ky vend dhe mezi pres të kthehem”, janë fjalët e Vesës sipër imazheve të publikuara në InstaStory.

Këngëtarja, Luma është zhvendosur prej vitesh atje me familje, por së fundmi është rikthyer në Kosovë për projektin e ri muzikor.

“S’paska qenë e shkrume”, titullohet kënga e Vesës të cilën e solli në bashkëpunim me Denik Prizrenin.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...