Gruaja i uron fat Granit Xhakës në lojën kundër Georgia - Bota Sot
Gruaja i uron fat Granit Xhakës në lojën kundër Georgia

Mediale Vip

Gruaja i uron fat Granit Xhakës në lojën kundër Georgia

Më: 23 mars 2019 Në ora: 15:35
Granit Xhaka dhe Leonita

Leonita Lekaj është gjithnjë në përkrahje të bashkëshortit të saj, Granit Xhakës.

Megjithëse tani sapo ka filluar loja Georgia – Switzerland, Leonita i ka uruar fat bashkëshortit të saj.

Ajo ka fotografuar nga afër Xhakën në fillim të lojës e më pas videon e ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

“Shumë fat dashuria ime”, ka shkruar ajo.

Leonita për publikun u bë e njohur në saje të futbollistit shqiptar, Granit Xhaka e cila tashmë numëron edhe shumë ndjekës në rrjetet sociale.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...