Pyetja/ Afrohet data e “Dy gisht mjaltë”, fansat duan të dinë nëse Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi do… - Bota Sot
Pyetja/ Afrohet data e “Dy gisht mjaltë”, fansat duan të dinë nëse Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi do…

Mediale Vip

Pyetja/ Afrohet data e “Dy gisht mjaltë”, fansat duan të dinë nëse Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi do…

Më: 23 mars 2019 Në ora: 16:15
Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi

Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi është një nga dyshet e showbiz-it shqiptar, të cilët kanë ruajtur të njëjtin raport miqësor që prej fillimeve të karrierës së tyre.

Ndonëse rrugët e tyre i ka bashkuar muzika shumë vite më parë, ata vazhdojnë edhe sot të ruajnë një miqësi të rrallë dhe shumë të fortë. Ditën e djeshme, Mamaqi ka festuar ditëlindjen e tij dhe në këtë ditë të veçantë për të, nuk ka munduar as urimi nga mikesha e tij më e mirë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...