Me kë po e kalon fundjavën Albatrit Muçiqi - Bota Sot
Me kë po e kalon fundjavën Albatrit Muçiqi

Mediale Vip

Me kë po e kalon fundjavën Albatrit Muçiqi

Më: 23 mars 2019 Në ora: 18:42
Albatrit Muçiqi

Albatrit Muçiqi është shumë i angazhuar me mbrëmje muzikore.

Albatrit Muçiqi këtë të shtunë po e kalon pranë personave më të dashur për të.

Këngëtari në këtë ditë fundjave po shoqërohet nga bashkëshortja e tij Egzona dhe vajza e madhe, Amelia.

Image

Ishte Egzona ajo e cila postoi një foto në Instagram, ku shfaqet pranë bashkëshortit dhe vajzës.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Albatrit Muçiqi është “Nuk e meriton”, këngë kjo që u prit mirë nga fansat e tij.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...