Pas problemeve me aknet, modelja e njohur pozon pa grim - Bota Sot
Pas problemeve me aknet, modelja e njohur pozon pa grim

Mediale Vip

Pas problemeve me aknet, modelja e njohur pozon pa grim

Më: 23 mars 2019 Në ora: 22:35
Kendall Jenner

Kendall Jenner kohë më parë ishte deklaruar publikisht lidhur me problemin që kishte me aknet.

Kendall Jenner pas këtyre probelemeve, kishte thënë se me anë të disa produkteve ia ka dalë që t’i largojë aknet.

Së fundi, modelja ka postuar një fotografi, në të cilën u shfaq pa grim, madje tregon haptas shenjat që ka në fytyrë.

Image

Për ndryshe, Kendall Jenner është emër shumë i kërkuar në industrinë e modelizmit dhe imazh i brendeve të njohura.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...