Tayna me këtë imazh, gjumin ua largon! - Bota Sot
Tayna me këtë imazh, gjumin ua largon!

Mediale Vip

Tayna me këtë imazh, gjumin ua largon!

Më: 24 mars 2019 Në ora: 00:49
Tayna

Tayna ka sjellur një imazh të ri nga pushimet në Tajlandë.

Reperja e njohur ka qëndruar në për pushime se bashku me prindërit e saj dhe nga atje nuk ka hezituar të postoj imazhe të ‘nxehta’ në bikini.

Edhe këtë herë, Tayna ka provokuar me fotografinë e publikuar në ‘Instagram’ teksa ka kthyer të pasmet ‘bombastike’ drejt kamerës e në të cilën dukej më joshëse se asnjëherë.

Image

Ndryshe, Tayna këto ditë ka publikuar edhe projektin e fundit ‘Kce’ e cila ka arritur të mbledh mbi 6 milionë klikime brenda pak ditësh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...