Një fundjavë ideal si kjo e Alketa Vejsiut - Bota Sot
Një fundjavë ideal si kjo e Alketa Vejsiut

Mediale Vip

Një fundjavë ideal si kjo e Alketa Vejsiut

Më: 24 mars 2019 Në ora: 06:42
Alketa Vejsiu

Alketa Vejsiu është prej moderatorëve më aktive në televizionet shqiptare.

Pas angazhimeve të shumta gjatë javës ajo ka kaluar vikendin në duke shijuar bukuritë e Jugut të Shqipërisë.

Prezantuesja ka publikuar disa video dhe imazhe nga atje ku edhe ka mahnitur me bukuritë natyrore që ka bregdeti shqiptarë.

Por, ishte edhe dukja e Alketës që mori vëmendje, veshje sportive dhe e thjeshtë ajo dukej tejet atraktive.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...