Naomi Campbell dhe Liam Payne më 22 maj bëjnë publike lidhjen e dashurisë - Bota Sot
Naomi Campbell dhe Liam Payne më 22 maj bëjnë publike lidhjen e dashurisë

Mediale Vip

Naomi Campbell dhe Liam Payne më 22 maj bëjnë publike lidhjen e dashurisë

Më: 24 mars 2019 Në ora: 11:49
Naomi Campbell dhe Liam Payne

Supermodelja, Naomi Campbell dhe këngëtari Liam Payne, raportohet se janë në një lidhje dashurie.

Një burim për The Sun, ka thënë se në festën e ditëlindjes së Naomit do të bëhet publike lidhja e tyre e dashurisë.

Ky burim më tej tha se ky është një hap i madh për ata pasi kalojnë nga shoqëria në dashuri.

“Shumë miq kanë menduar se dashuria e tyre nuk do të funksionojë, por të gjithë e panë të kundërtën”. “Naomi e ka mbajtur të fshehtë këtë lidhje pasi ka dashur që Liam të ketë vëmendje në ditëlindjen e saj”, tha ky burim për The Sun.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...