Dax Shepard dhe Kristen Bell 12 vjet martesë – dashurohen akoma më shumë - Bota Sot
Dax Shepard dhe Kristen Bell 12 vjet martesë – dashurohen akoma më shumë

Mediale Vip

Dax Shepard dhe Kristen Bell 12 vjet martesë – dashurohen akoma më shumë

Më: 24 mars 2019 Në ora: 15:43
Dax Shepard dhe Kristen Bell

Aktorët e famshëm të Hollywood, Dax Shepard dhe Kristen Bell janë të martuar për 12 vjet.

Çifti në një intervistë për the People kanë treguar se sa e dashurojnë njëri-tjetrin.

“Gjithmonë e kam përcjell Daxin, ai çdo herë ka shkuar drejtë punëve dhe qëllimeve të mira”, tha Bell për dhe People.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...