Kështu u duk si nuse sot Elita në ndejën që u organizua për djalin e saj Zërin - Bota Sot
Kështu u duk si nuse sot Elita në ndejën që u organizua për djalin e saj Zërin

Mediale Vip

Kështu u duk si nuse sot Elita në ndejën që u organizua për djalin e saj Zërin

Më: 24 mars 2019 Në ora: 23:25
Elita Rudi

Një muaj më parë, Elita Rudi dhe Gjiko fituan epitetin prind, shkruan lajmi.net.

Moderatorja dhe reperi kanë vendosur që me rastin e ardhjes në jetë të djalit, t’i organizojnë një festë madhështore.

Në rrjete sociale tashmë janë publikuar pamjet nga kjo festë, e në një fotografi shihet Elita me djalin në duar, ndërsa prapa saj po qëndronte nëna e Gjikos.

Ndërsa Elita i ka publikuar para pak minutash disa foto me të cilat ka treguar se si është rregulluar.

“Natën e mirë”, ka shkruar moderatorja pranë fotove.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...