Fotoja ku Arta Nitaj shfaqet pa sytjena po bën xhiro - Bota Sot
Fotoja ku Arta Nitaj shfaqet pa sytjena po bën xhiro

Mediale Vip

Fotoja ku Arta Nitaj shfaqet pa sytjena po bën xhiro

Më: 25 mars 2019 Në ora: 00:16
Arta Nitaj

Arta Nitaj ka 'harruar' të vesh sytjena në foton e fundit dhe ajo tashmë po bën xhiro.

Aktorja Arta Nitaj është shfaqur shpesh herë provokative nëpër rrjete mirëpo të tillë nuk e kishim parë.

Në disa postime në Instagram ajo shfaqet joshëse e veshur elegante mirëpo ajo çfarë bie në sy është fakti se Arta shihet se nuk ka veshur fare sytjena.

Image

Kështu ta jep përshtypjen fotoja e realizuar nga ky kënd.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...