Britney dëshiron të martohet, por nuk e lë babai i saj - Bota Sot
Britney dëshiron të martohet, por nuk e lë babai i saj

Mediale Vip

Britney dëshiron të martohet, por nuk e lë babai i saj

Më: 25 mars 2019 Në ora: 00:44
Sam dhe Britney

Sipas Radar Online, këngëtarja e popit është gati të martohet me të dashurin e saj Sam Asghari.

Jo vetëm që Britney dëshiron të martohet, por ajo dëshiron edhe të ketë edhe një fëmijë.

Ajo është në lidhje të gjatë me trajnerin 25 vjeçar, shumë më i ri se ajo.

Gjithsesi, Jaime Spears, babai i sëmurë i Britney, ka ide të tjera.

Një i brendshëm thotë se nuk i beson Asgharit dhe kur është në fjalë martesa, ai po del kundër dëshirës së vajzës së tij.

Image

“Britney dëshiron të martohet me Sam dhe të ketë një fëmijë tjetër, por babai i saj thotë jo!”, tregon një burim për Radar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...